Lietošanas noteikumi

Interneta vietnes www.bioenergostims.eu vispārīgie lietošanas noteikumi.

1. Pirms sākt lietot SIA „BIOMEDICAL EUROPEAN ACADEMY” (reģistrācijas Nr.40003199468) interneta vietni www.bioenergostims.eu, lūdzam rūpīgi izlasīt šos interneta vietnes www.bioenergostims.eu lietošanas noteikumus (turpmāk – noteikumi).
2. Ar interneta vietni tiek saprasta SIA „BIOMEDICAL EUROPEAN ACADEMY” izveidotā interneta vietne, kuras interneta adrese ir www.bioenergostims.eu, ar visu tajā esošo informāciju un materiāliem.
3. Apmeklējot interneta vietni www.bioenergostims.eu vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.
4. Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni www.bioenergostims.eu, kā arī neizmantot tajā ietverto informāciju.
5. Informējam, ka SIA „BIOMEDICAL EUROPEAN ACADEMY” interneta vietnē www.bioenergostims.eu ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto preces paŗdošana un palīdzības sniegšana interneta vietnes www.bioenergostims.eu lietošanas laikā.
6. SIA „BIOMEDICAL EUROPEAN ACADEMY” ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes www.bioenergostims.eu saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē www.bioenergostims.eu.
7. Ar brīdi, kad sākat lietot interneta vietni www.bioenergostims.eu vai minētajā vietnē veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatāms, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta vietnes lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām. Ja nepiekrītat noteikumiem, tad aizliegts lietot interneta vietni.
8. Interneta vietnes www.bioenergostims.eu lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās preces par cenu, kāda ir spēkā attiecīgās preces piedāvāšanas brīdī. www.bioenergostims.eu ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskaitiem mainīt interneta vietnē www.bioenergostims.eu norādītās preces cenas un/vai izveidot jaunās preces vai pakalpojumus.
9. Interneta vietnes lietotājs piekrīt saņemt informāciju no interneta vietnes www.bioenergostims.eu par dažāda veida aktualitātēm.
10. SIA „BIOMEDICAL EUROPEAN ACADEMY” neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta vietnes www.bioenergostims.eu lietošanas laikā.
11. Gadījumos, ja ir neskaidrības par SIA „BIOMEDICAL EUROPEAN ACADEMY” interneta vietnē www.bioenergostims.eu ievietoto dokumentu formu aizpildīšanu, lūgums sazināties ar norādīto interneta vietnes www.bioenergostims.eu kontaktpersonu.

Interneta vietnē www.bioenergostims.eu piedāvāto preču iegāde.

12. Jums vienmēr ir jārīkojas saskaņā ar interneta vietnē www.bioenergostims.eu norādīto kārtību.
13. Neizmantojiet interneta vietnē www.bioenergostims.eu ievietoto informāciju ļaunprātīgi. SIA „BIOMEDICAL EUROPEAN ACADEMY” ir tiesība apturēt vai pārtraukt preču pārdošanu, ja pasūtījuma laikā netiek nodrošināta atbilstība interneta vietnes www.bioenergostims.eu lietošanas noteikumiem.
14. Pieprasot SIA „BIOMEDICAL EUROPEAN ACADEMY” vai tās vārdā pārstāvētai personai veikt izmaiņas reģistrētajā pasūtījumā, kas ir nepabeigts, lūdzam ņemt vērā, ka izmaiņas iespējams pieteikt, rakstot e-pastu uz bmpc@latnet.lv no pasūtījumā norādītā e-pasta adreses vai sazinoties ar SIA „BIOMEDICAL EUROPEAN ACADEMY”, zvanot no pasūtījumā norādītā telefona numura uz www.bioenergostims.eu tālruņi: +37167701241.
15. SIA „BIOMEDICAL EUROPEAN ACADEMY”, konstatējot interneta vietnē www.bioenergostims.eu kļūdas un/vai neprecizitātes preces cenās vai aprakstos, līdz brīdim, kamēr nav ieskaitīta apmaksa par konkrēto preci, ir tiesības vienpusēji atcelt distances līgumu. Izņēmuma veidā SIA „BIOMEDICAL EUROPEAN ACADEMY” distances līgumu var atcelt gadījumos, ja distances līgums noslēgts ar otras puses ļaunprātību, vai ar viltu, vai ar spaidiem; pasūtītās preces trūkumu dēļ; pārmērīgā zaudējuma dēļ, ko cieš viena vai otra puse; preces samaksas nokavējuma dēļ un citos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.
16. Interneta vietnes www.bioenergostims.eu lietošana nepiešķir nekādas īpašuma tiesības uz saturu, kam ir tiesības piekļūt. Aizliegts izmantot interneta vietnē www.bioenergostims.eu ievietotās informācijas saturu, ja vien nav šī satura īpašnieka atļaujas vai cita veida atļaujas saskaņā ar likumu. Šie noteikumi nepiešķir tiesības izmantot nevienu interneta vietnē www.bioenergostims.eu iekļautu zīmolu vai logotipu. Aizliegts noņemt, padarīt nesaprotamus vai mainīt paziņojumus, kas redzami interneta vietnē www.bioenergostims.eu vai tiek sniegti ar interneta vietnes www.bioenergostims.eu starpniecību.
17. Interneta vietnē www.bioenergostims.eu tiek attēlots preču saturs un apraksts un cita informācija, kas ir SIA „BIOMEDICAL EUROPEAN ACADEMY” īpašums.
18. SIA „BIOMEDICAL EUROPEAN ACADEMY” ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pasūtījumiem un citu informāciju uz ievadīto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti.

Interneta vietnē www.bioenergostims.eu ievadīto datu izmantošana un konfidencialitāte.

19. SIA „BIOMEDICAL EUROPEAN ACADEMY” informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta vietnes www.bioenergostims.eu paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.
20. Lietojot interneta vietni www.bioenergostims.eu, piekrītat, ka SIA „BIOMEDICAL EUROPEAN ACADEMY” vai jebkura trešā persona, kas darbojas www.bioenergostims.eu vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:
20.1. tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu;
20.2. katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu;
20.3. www.bioenergostims.eu apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus;
20.4. IP adreses;
20.5. citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu www.bioenergostims.eu interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.
21. DATI, KAS ĻAUTU IDENTIFICĒT PERSONU, NETIEK ATKLĀTI UN NETIEK NODOTI TREŠAJĀM PERSONĀM.
22. SIA „BIOMEDICAL EUROPEAN ACADEMY” ir tiesīgs nodot noformēta pasūtījuma datus, ieskaitot tālruņa numuru, e-pasta adresi un pasūtījumā norādīto adresi, lai piegādātu pasūtījumu pircējam. Šie dati tiek nosūtīti tikai SIA „BIOMEDICAL EUROPEAN ACADEMY” sadarbības partnerim, kas veiks pasūtījuma piegādi.
23. SIA „BIOMEDICAL EUROPEAN ACADEMY” nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes www.bioenergostims.eu lietotājs paliks anonīms.
24. Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta vietni www.bioenergostims.eu, esat piekritis, ka SIA „BIOMEDICAL EUROPEAN ACADEMY” šos datus ir tiesīgs izmantot tikai iepriekš minētajos nolūkos, tai skaitā šo noteikumu 20.punktā norādītajam mērķim.

Interneta vietnes www.bioenergostims.eu privātuma un autortiesību aizsardzība.

25. Uzsākot preces pasūtīšanu, piekrītat, ka interneta vietnē www.bioenergostims.eu ievadītos datus, SIA „BIOMEDICAL EUROPEAN ACADEMY” var izmantot saskaņā ar iepriekš norādītajiem interneta vietnes www.bioenergostims.eu lietošanas noteikumiem.
26. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat preču piegādes nosacījumiem.
27. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat garantijas izmantošanas tiesībām.
28. Uzsākot preces pasūtīšanu, sazinoties ar SIA „BIOMEDICAL EUROPEAN ACADEMY” vai tās vārdā pārstāvēto personu, telefoniski, rakstiski čatā interneta vietnē www.bioenergostims.eu, e-pastā vai sociālajos tīklos, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat ar interneta vietnes www.bioenergostims.eu lietošanas noteikumiem un sniegtie kontaktpersonas dati ir pareizi.
29. Visas intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz interneta vietni www.bioenergostims.eu pieder tikai un vienīgi SIA „BIOMEDICAL EUROPEAN ACADEMY”. Šo tiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiek saukta pie normatīvajos aktos noteiktās atbildības, kā arī ir pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas ir vai varētu tikt nodarīti SIA „BIOMEDICAL EUROPEAN ACADEMY” un trešajām personām.

Interneta vietnē www.bioenergostims.eu iegādātās preces apliecinoši dokumenti.

30. Uz preces pasūtījumā norādīto e-pastu tiek nosūtīts rēķins par pasūtītām precēm. 
31. Gadījumos, kad pasūtītā prece tiek piegādāta pircēja norādītajā adresē, pirkumu apliecinošs dokuments ir preču pavadzīme, kas tiek nosūtīta kopā ar pasūtīto preci.
32. Faktu, ka pircējs ir saņēmis preci, apliecina:
a) Saņemot pasūtīto preci ar kurjera piegādi  – pircēja paraksts uz kurjera/pasūtījuma izsniedzēja elektroniskā termināla;
b) Saņemot pasūtīto preci pakomātos – pircēja pašrocīga koda ievadīšana preces pasūtījuma izņemšanai.
33. Pretenzijas par to, ka pasūtījums nav piegādāts, pēc tam, kad pasūtījuma saņemšana ir apliecināta ar kādu no 32.punktā aprakstītajām metodēm, netiek pieņemtas.
34. Preces piegādes (izsniegšanas) brīdī ir jāveic preces ārējā iepakojuma izvērtēšana preces piegādātāja (izsniedzēja) klātbūtnē.
35. Ja preces saņēmējs būs norādījis uz ārējā iepakojuma bojājumu, piegādātājs (izsniedzējs) piegādes (izsniegšanas) brīdī sastādīs bojājumu aktu un, piegādātās preces bojājumu fakts konstatēšanas brīdī saņēmēja klātbūtnē tiks novērtēts, kā arī uzreiz tiks pārbaudīts, vai ir bojāts arī sūtījuma saturs. Iegūtā informācija tiks atzīmēta bojājumu aktā.
36. Ja preces saņēmējs preces piegādes (izsniegšanas) brīdī nebūs novērtējis preces un tās iesaiņojuma ārējo izskatu, bet būs parakstījies par preces kvalitatīvu piegādi, vēlāk iesniegtās preces iepakojuma un /vai satura bojājumu fotogrāfijas netiks uzskatītas par pietiekamu pierādījumu pamatu tam, ka bojājums radies piegādātāja (izsniedzēja) apstrādes laikā un piegādātāja (izsniedzēja) atbildība netiks tik viennozīmīgi akceptēta.

Citi noteikumi.

37. Gadījumā, ja kāds no šajos noteikumos norādītajiem punktiem zaudēs spēku, tas neietekmēs pārējos noteikumus.

38. Jebkuri strīdi, kas izriet no šiem noteikumiem vai pakalpojumiem vai ir saistīti ar tiem, tiks izskatīti saskaņā ar normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.

39. Informāciju par to, kā sazināties ar SIA „BIOMEDICAL EUROPEAN ACADEMY”, skatiet mājas vietnes www.bioenergostims.eu sadaļā „Kontakti”.