Piegādes noteikumi

Mēs veicam piegādi uz 27 Eiropas Savienības valstīm un UK. Par citām piegādes iespējam lūdzu sazināties ar mūsu komandu.

Pasūtījums tiek apstrādāts un izsūtīts tikai pēc pasūtījuma apmaksas saņemšanas! Pasūtījuma apstrādes laiks- 1 – 2 darba dienas. Pasūtījumi, kas veikti brīvdienās tiek apstrādāti nākamajā darba dienā.

(1) PIEGĀDE UZ PASTA NODAĻU (Latvija, Lietuva). Pasūtījums tiks piegādāts pasta nodaļā atbilstoši klienta adresei. Piegādes laiks – līdz 2 darba dienām.

(2) PIEGĀDE UZ OMNIVA, DPD, VENIPAK, LP EXPRESS PAKOMĀTU (Latvija, Lietuva, Igaunija). Pasūtījums tiks piegādāts uz klienta izvēlēto pakomatu. Piegādes laiks – līdz 2 darba dienām.

(3) PIEGĀDE AR KURJERU Latvijā, Igaunijā, Lietuvā (DPD, VENIPAK, sūtījuma izsekošanas numurs). Pasūtījums tiks piegādāts uz klienta norādīto adresi. Piegādes maksa mainās atkarībā no pasūtītāja norādītās atrašanās vietas. Piegādes laiks – līdz 2 darba dienām.

(4) PIEGĀDE AR KURJERU Eiropas Savienībā (DPD, EMS, sūtījuma izsekošanas numurs). Pasūtījums tiks piegādāts uz klienta norādīto adresi. Piegādes maksa mainās atkarībā no pasūtītāja norādītās atrašanās vietas. Piegādes laiks no 3 līdz 7 darba dienām.

(5) STARPTAUTISKA PIEGĀDE. Pasūtījums tiks piegādāts uz klienta norādītas adreses pasta nodaļu. Piegādi veic EMS, DPD vai Latvijas Pasts (sūtījuma izsekošanas numurs). Piegādes maksa un laiks mainās atkarībā no pasūtītāja norādītās atrašanās vietas. Piegādes laiks parasti nepārsniedz 10 darba dienas.

Nodokļi un muitas nodevas ārpus ES. Klientiem ārpus ES var tikt piemēroti nodokļi vai ievedmuitas nodevas. Lai izvairītos no neparedzētām izmaksām, pirms pasūtījuma veikšanas iesakām sazināties ar vietējo muitas iestādi, lai uzzinātu iespējamo nodokļu un/vai nodevu sadalījumu. Visām valstīm ārpus ES www.bioenergostims.eu norādītās produktu cenas ir bez nodokļiem un nodevām.
Sūtot starptautiski, jūs esat atbildīgs par muitas nodevām un nodokļiem, ko iekasē jūsu galamērķa valsts. www.bioenergostims.eu šīs maksas neiekasē. Katras preces izcelsmes valsts ir norādīta pasūtījuma dokumentos (tikai pasūtījumiem ārpus ES).

Piegādes maksa tiek uzrādīta aizpildot pasūtījumu.