Apmaksas veidi un noteikumi

Visi maksājumi tiek iekasēti EURO valūtā.

Rēķins – Bankas pārskaitījums (IBAN). Pasūtījumu iespējams apmaksāt veicot naudas līdzekļu pārskaitījumu uz mūsu bankas kontu, kas norādīts pasūtījuma rēķinā.

Pēc pasūtījuma veikšanas uz norādīto e-pasta adresi saņemsiet pasūtījuma rēķinu. Šī informācija būs redzama arī uz ekrāna pasūtījuma procesa pēdējā posmā.

Lūgums veikt pasūtījuma rēķina apmaksu, kā maksājuma mērķi norādot pasūtījuma numuru. Pasūtījuma apmaksu jāveic 3 darba dienu laikā. Maksājuma nesaņemšanas gadījumā, norādītajā laika periodā, Jūsu pasūtījums tiks anulēts.

Maksājums ar karti (Visa, MasterCard). Apmaksājiet pasūtījumu izmantojot maksājumu karti.

Ērti norēķinieties ar kredītkarti interneta veikalā. Pasūtīšanas laikā vienkārši izvēlieties atbilstošo karti un ievadiet nepieciešamos datus norādītajos laukos. Ja jūsu maksājums netiek veikts, lai gan jūsu sniegtā informācija ir pareiza, lūdzu, sazinieties ar savu banku vai izmēģiniet citu maksājuma veidu.

Internetbankas maksājums (Latvija, Lietuva, Igaunija). Apmaksājiet pasūtījumu izmantojot internetbanku.

Mūsu e-komercijas maksājumu pakalpojums tiek sniegts sadarbībā ar finanšu tehnoloģiju uzņēmumu EveryPay un SEB banku, kura platforma atzīta par labāko e-komercijas maksājumu risinājumu 2020. gada Paytech Awards.