JAUNIE TOP STANDARTI

BIOLOĢISKI IZMANTOJAMS SELĒNS DEVĀ.

Parastie selēnpreparāti ir standartizēti pēc selēna daudzuma devā. Jaunās paaudzes selēnpreparāti ir standartizēti pēc bioloģiski izmantojamā selēna daudzuma devā, kas nodrošina garantētu labumu patērētājam, jo tikai bioloģiski izmantojamais selēns īsteno bioloģiskās funkcijas organismā un ir bioloģiskā efekta ekvivalents. Tas selēna daudzums, kas tiek uzņemts, bet netiek izmantots organismā, neīsteno selēna bioloģiskās funkcijas un nerada labumu patērētājam. Izzinot dažādu selēna formu bioloģisko izmantojamību, kas svārstās no 10% līdz 95%, tika radīti jaunās paaudzes selēnpreparāti, kur devā norādītais selēns 100% izmantojas organismā un dod garantētu labumu patērētājam. Jaunais standarts dod iespēju ražot selēnpreparātus ar fiksētu devu bioloģiski izmantojama selēna, kas ļauj garantēt, ka uzņemtais selēns pilnā mērā un efektīvi pildīs savu uzdevumu organismā.

OLIGO-SELENIUM.

Selēnpreparāti parasti satur tikai vienu selēna formu. Jaunās paaudzes selēnpreparāti satur jaunu kombināciju bioloģiski aktīvo vielu Oligo-Selenium, proti vairākas savstarpēji papildinošas selēna formas apvienotas vienā preparātā lielākam labumam un plašākam iedarbības spektram. Dažādām selēna formām ir atšķirīga struktūra, tās tiek ražotas un attīrītas atšķirīgos apstākļos, satur atšķirīgus piemaisījumus. Vairāku selēna formu kombinācija var dot lielāku labumu patērētājam, jo katrai selēna formai ir sava specifiska biopotence un enerģija, kas īstenojas vielmaiņas procesā un vairo tai raksturīgos dzīvības spēkus organismā. Ko nevar veikt viena selēna forma organismā, to paveic cita.
Klīniskajā pētījumā (704 mērījumi) eksperimentāli noskaidrots, ka Oligo-Selenium formulai, kas satur trīs un piecas selēna formas vienā preparātā, potenciālā efektivitāte ir par 40% un 59% lielāka salīdzinājumā ar vienu selēna formu.

ĪPAŠI ATTĪRĪTA IZEJVIELA.

Selēnpreparāti parasti satur selēna savienojumus, kuru tīrības pakāpe ir no 0,02 līdz 98,0%. Problēma slēpjas nevēlamos piemaisījumos, kas var pasliktināt selēnpreparātu kvalitāti vai pat radīt nevēlamus blakus efektus patērētājam, kas var izpausties kā alerģija, vielmaiņas traucējumi vai citādi. Tāpēc selēna savienojumu papildattīrīšanai no nevēlamiem piemaisījumiem izstrādātas mūsdienīgas funkcionēšanas iekārtas un jaunākās attīrīšanas tehnoloģijas, kas ļauj ražot īpaši attīrītus bioloģiski izmantojamus selēna savienojumus TopPure markas ar mazāku nevēlamu piemaisījumu daudzumu kā līdz šim. Jaunās paaudzes selēnpreparāti ir pirmie un vienīgie pasaulē uztura bagātinātāji, kuru ražošanā izmantoti īpaši attīrīti anti-alerģiski bioloģiski izmantojami selēna savienojumi pārtikas nozīmes TopPure markas (tīrības pakāpe – tipiski 99,5% vai vairāk), kas praktiski izslēdz nevēlamus blakus efektus patērētājam.

Bez tam tika izstrādāta preparātu ražošanas tehnoloģija NGSP-Technology, kurā netiek izmantotas organismam nevēlamas vielas, arī tādas, kuras parasti izmanto tabletēšanai vai kapsulēšanai, lai patērētājam nav jācieš no piemaisījumu nevēlamiem blakus efektiem un nav jāmaksā par tabletēšanā un kapsulēšanā izmantotām vielām.

CORAL TECHNOLOGY.

Pateicoties jaunam tehnoloģiskajam procesam, jaunās paaudzes selēnpreparāts BIOSTIMS bagātināts ar Sango koraļļu minerālvielām.

AIZSARDZĪBA NO VILTOŠANAS.

Jauna līdz šim neizmantota iepakošanas tehnoloģija SuperBlis-Technology droši aizsargā produktus no viltošanas.

UZLABOTS LIETOŠANAS VEIDS.

Jaunās paaudzes selēnpreparāti gatavoti īpašā veidā, lai selēnu varētu uzņemt kopā ar ēdienu, kas ir dabiskāk nekā lietot tabletes vai kapsulas, jo selēnu mēs saņemam dabiskā veidā ar uzturu. Bez tam selēns, kurš saistīts ar uzturvielām, labāk tiek izmantots organismā.