Ginesa institūts, kas izdod grāmatu “Ginesa rekordi”, komandēja britu žurnālistu uz Tokunošimas salu, lai iepazītos ar visvecāko planētas iedzīvotāju Šigesio Izumi. Žurnālists bija izbrīnīts par 115 gadu vecā cilvēka pārsteidzoši labo veselību. Līdz 105 gadu vecumam viņš bija aktīvi strādājis. Žurnālists salā iepazinās ar daudziem ilgdzīvotājiem. Šie cilvēki bija fiziski veseli, un viņiem bija ļoti maz slimību. Visi salas ilgdzīvotāji no pārējiem japāņiem atšķīrās ar to, ka ūdens, ko tie lieto, pēc kvalitātes kardināli atšķīrās no tā ūdens, ko dzer pārējie valsts iedzīvotāji. Pētnieki atklāja, ka sala veidota no Sango koraļļiem. Ilgdzīvotāji lietoja ūdeni, kas filtrējies caur pašas salas koraļļiem piesātinoties ar kalciju un citām minerālvielām.
Koraļļi ir dzīvi organismi, kas dzīvo okeānā, veidojot kolonijas jeb rifus . No 2500 sastopamiem koraļļu veidiem, tikai divus izmanto pārtikā. Viens no tiem ir Sango koraļļi, kas sastopami Japānā, Okinavas salas tuvumā. Sango koraļļi satur 73 cilvēkam svarīgas minerālvielas: kalciju, magniju, kāliju, jodu, dzelzi, cinku, mangānu, varu, molibdēnu, zeltu, kobaltu un citas retas minerālvielas.
Interesanti, ka koraļļu kalcijs ir viegli asimilējamā jonu formā. Koraļļu kalcija izpēte un iegūtie rezultāti parāda, ka asimilējoties organismā, tas mazina lieko skābi asinīs (padara to sārmaināku) un uzlabo brīvā skābekļa piegādi organisma šūnām.
Sango koraļļi satur retu minerālvielu prazeodīmu. Laboratoriski pierādīts, ka, mikroskopiskā devā dodot prazeodīmu žurkām, to mūža ilgums divkāršojās. Tas pats pierādīts ar reto minerālvielu itriju, kas arī ir Sango koraļļu sastāvā.
73 Sango koraļļu minerālvielas, to vidū koraļļu kalcijs, pastiprina selēna darbību organismā un krietni paplašina tā īpašību spektru.