Kā iepirkties pie mums?

IZVĒLIETIES PRECI

Izvēlētās Preces pievienojiet Iepirkumu grozam.

Līdz brīdim, kad jūs nospiedīsiet pogu „Noformēt pasūtījumu”, Iepirkumu grozu var mainīt – papildināt ar jaunām Precēm, izņemt no Iepirkumu groza Preces, kuras vairs nevēlaties.

IZVĒLIETIES SEV PIEMĒROTĀKO PIEGĀDES VEIDU:

Pasūtījums tiek izsūtīts 1 – 2 darba dienu laikā no apmaksas saņemšanas!

(1) PIEGĀDE UZ LATVIJAS PASTA NODAĻU. Pasūtījums tiks piegādāts nākamajā darba dienā pasta nodaļā atbilstoši klienta adresei. Pasūtījumi, kas veikti brīvdienās tiks piegādāti aiznākamajā darba dienā.

(2)  PIEGĀDE UZ OMNIVA PAKOMĀTU (Latvija). Pasūtījums tiks piegādāts nākošajā darba dienā norādītas adreses tuvākā pakomatā. Pasūtījumi, kas veikti brīvdienās tiks piegādāti aiznākošajā darba dienā.

(3) PIEGĀDE UZ OMNIVA PAKOMĀTU (Lietuva, Igaunija). Pasūtījums tiks piegādāts nākošajā darba dienā norādītas adreses tuvākā pakomatā. Pasūtījumi, kas veikti brīvdienās tiks piegādāti aiznākošajā darba dienā.

(4) PIEGĀDE UZ LIETUVAS PASTA PAKOMĀTU (Lietuva). Pasūtījums tiks piegādāts nākošajā darba dienā norādītas adreses tuvākā pakomatā. Pasūtījumi, kas veikti brīvdienās tiks piegādāti aiznākošajā darba dienā.

(5) PIEGĀDE AR KURJERU (EMS, sūtījuma izsekošanas numurs). Pasūtījums tiks izsūtīts nākamajā darba dienā atbilstoši klienta adresei. Pasūtījumi, kas veikti brīvdienās tiks izsūtīti aiznākamajā darba dienā. Piegādes maksa mainās atkarībā no pasūtītāja norādītās atrašanās vietas.

Piegādes maksa tiek uzrādīta aizpildot pasūtījumu.

APMAKSĀJIET PASŪTĪJUMU

Rēķins – Bankas pārskaitījums. Pasūtījumu iespējams apmaksāt veicot naudas līdzekļu pārskaitījumu uz mūsu bankas kontu, kas norādīts pasūtījuma rēķinā.

Pēc pasūtījuma veikšanas uz norādīto e-pasta adresi saņemsiet pasūtījuma rēķinu. Šī informācija būs redzama arī uz ekrāna pasūtījuma procesa pēdējā posmā.

Lūgums veikt pasūtījuma rēķina apmaksu, kā maksājuma mērķi norādot pasūtījuma numuru. Pasūtījuma apmaksu jāveic 3 darba dienu laikā. Maksājuma nesaņemšanas gadījumā, norādītajā laika periodā, Jūsu pasūtījums tiks anulēts.

Maksājums ar karti. Apmaksājiet pasūtījumu izmantojot maksājumu karti.

Internetbankas maksājums. Apmaksājiet pasūtījumu izmantojot internetbanku.

SAŅEMIET PRECES

Pasūtījums tiek izsūtīts tikai pēc pasūtījuma apmaksas. Pēc pasūtījuma apmaksas Jūs saņemsiet paziņojumu par uzsākto pasūtījumu izpildi. Piegādes dienā Jūs saņemsiet ziņu no mūsu kurjeriem par laiku, kad varēsiet savu preci saņemt.