100% Garantija

Par mums

SIA “BIOMEDICAL EUROPEAN ACADEMY”, ir uzņēmums, kas ir dibināts 1994 gadā un kurš vairāk nekā 25 gadi praktizē zinātnes intensīvu uzņēmējdarbību, jaunās paaudzes uztura bagātinātāju attīstību, ražošanu un izplatīšanu.

Mūsu produkcija

Uzņēmums izstrādāja un ražo jaunās paaudzes selēna preparātus, uztura bagātinātājus, “BIOENERGOSTIMS” un “BIOSTIMS” ar garantētu bioloģiski pieejama selēna saturu devā, kas labāka rezultāta iegūšanai sastāv no dažādām bioloģiski pieejamām selēna formām. Jauniem paaudzes selēna preparātiem ir labāka efektivitāte un iedarbība par līdz šim zināmajiem līdzīgajiem produktiem. Apmēram 20 gadu pieredze rāda, ka uztura bagātinātāji “BIOENERGOSTIMS” un “BIOSTIMS” ir izcili ar augstu efektivitāti, plašu bioloģisko efektu spektru, nekaitīgi fizioloģiskās devās gan pieaugušajiem, gan bērniem. Zinātniskie un klīniskie atklājumi liecina, ka regulāra profilaktiska “BIOENERGOSTIMS” un “BIOSTIMS” lietošana ievērojami uzlabo dzīves kvalitāti, fizisko, garīgo un psiholoģisko funkcionalitāti un labklājību.

Uzņēmuma ražotā produkcija ir reģistrēta Latvijas Republikas Pārtikas un Veterinārā dienesta reģistros un atbilst Eiropas Savienības kvalitātes un pārtikas drošības prasībām.

Garantijas noteikumi

100% Garantija – Preces izsūta ražotājs.

Garantijas noteikumi attiecās uz precēm, kas ir iegādātas mūsu mājas lapā www.bioenergostims.eu

Garantija ir ražotāja vai pārdevēja bezmaksas apsolījums atmaksāt patērētājam par preci samaksāto naudas summu, apmainīt preci pret atbilstošu preci, vai veikt citas darbības, ja prece neatbilst preces aprakstam vai reklāmā sniegtajam raksturojumam.

Lai izvairītos no pārpratumiem, saņemot preci lūdzam pārliecināties par to, vai piegādātās preces atbilst pasūtījumam.

Preces derīguma termiņš ir norādīts uz iepakojuma. Minimālais preces derīguma termiņš pēc pasūtījuma saņemšanas ir 24 mēneši.

Pārdevējs nodrošina to, ka pārdodamās preces ir noformētas atbilstoši normatīvajiem aktiem par uztura bagātinātāju lietošanu un marķēšanu un ir pievienota vai norādīta informācija par to pareizu un drošu lietošanu.

Pārdevējs nodrošina, ka iegādāta prece tiek nosūtīta oriģinālā iepakojumā.

Pārdevējs nodrošina, ka pasūtījums tiek iepakots atbilstoši augstākiem standartiem un nosūtīts ar pircēja norādīto piegādes veidu. Lūdzam nepieņemt savu pasūtījumu, ja sūtījuma iepakojums ir bojāts vai atvērts pirms saņemšanas. Par šo gadījumu Nekavējoties informējiet kurjeru un pārdevēju.

Patērētājs nevar izmantot garantijas tiesības, ja patērētājs ir atvēris preces iepakojumu.

Patērētājs nevar izmantot garantijas tiesības, ja prece atbilst preces aprakstam vai reklāmā sniegtajam raksturojumam.

Patērētāja pienākums ir bez kavēšanās, bet ne vēlāk kā 3 darba dienu laikā informēt par garantijas pretenziju. Garantijas pretenzijas pieteikšanas diena sakas ar dienu, kad Patērētājs ir saņēmis pasūtījumu.

Garantijas tiesības izmantojamas, ievērojot LR spēkā esošos likumus, kā arī pārdotās preces veidu un specifiskās īpašības. Garantijas tiesību izmantošana ir iespējama, ja Pircējam ir saglabājies pirkumu apliecinošs dokuments, kas kopā ar iegādāto preci ir iesniedzams Pārdevējam.

Par Garantijas tiesību izmantošanu Pircējs paziņo Pārdevējam uz e-pastu: info@bioenergostims.eu. Pēc iesnieguma saņemšanas Pārdevējs paziņo Pircējam, ka tas garantijas pretenziju ir saņēmis, kā arī informē par pieņemto lēmumu.

Patērētāja pienākums ir bez kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc garantijas pretenzijas lēmuma saņemšanas, atdot Pārdevējam Preces. Pasta izdevumus, ja tādi ir, Patērētājs apmaksā pats.

SIA “BIOMEDICAL EUROPEAN ACADEMY” patur tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma vienpusēji mainīt garantijas noteikumus vai pārtraukt šīs akcijas norisi.

Vispārīgos noteikumus par patērētāja tiesībām un pienākumiem lasiet šeit:
https://www.likumi.lv/doc.php?mode=DOC&id=23309